nahrávám...
Nahrávám ...

Školení TPM – Produktivní údržba 20.5.2021 od 9:00 do 17:00 Cena: 4000 kč


Vhodné pro:

Celodenní vzdělávací program pro vedoucí pracovníky výroby a údržby.


Cíl:

Školení je zaměřené na zvýšení produktivity výroby zlepšením využitelnosti kapacit strojů (OEE).
Seznámíme vás s metodikou TPM, vedoucí k vysoké produktivitě údržby strojního zařízení a vysvětlíme jaký vliv má na zlepšení využití strojních kapacit.
Ukážeme nejčastější důvody poruch a zastavení chodu stroje a řekneme si, jak tyto problémy dopředu ošetřit tak, aby nedocházelo k neplánovaným odstávkám.
Detailně probereme rozdělení a kompetence údržby a výroby v autonomní a plánované údržbě, a také nejlepší praxi pro školení a trénink pracovníků.
Vysvětlíme princip plánování nových strojů, postup při zavádění automatizace a robotizace.
Řekneme si jak zvyšovat kvalitu údržby strojů, dbát o bezpečnost a životní prostředí.
Budeme diskutovat o každodenních zlepšení organizace práce údržby.
V programu je kladen důraz na důkladné pochopení tématu, které podpoříme množstvím příkladů z realizací našich projektů z firem z různých oborů.
Každý účastník získá dovednosti využitelné pro jeho konkrétní potřeby.


Místo konání:

Technologické centrum Hradec Králové


Cena produktu zahrnuje:

Získáte osvědčení o absolvování programu jako doklad získaných dovedností. Dostanete tištěný školící materiál, abyste si nabyté znalosti mohli kdykoliv osvěžit. V případě prezenčního školení se posilníte kvalitním občerstvením včetně oběda. Naše výhody: Poskytujeme množstevní slevy. Sleva Vám bude automaticky odečtena z ceny. Program můžete absolvovat také online, kontaktujte nás pro dohodnutí termínu. Pokud se chcete účastnit osobně, ale nehodí se Vám termín, uspořádáme akci ve Vaší firmě po dohodě (bez občerstvení). V případě špatné epidemiologické situace se akce bude konat online 18 – 20.5. ve čtyřhodinových blocích od 8:00 do 12 hod.Školení můžete absolvovat také online, stačí zvolit možnost online v přihlášce.
Pokud se chcete účastnit osobně, ale nehodí se Vám termín nebo místo konání, uspořádáme akci ve vaši firmě v termínu po dohodě.


Příhlásit se na Školení TPM – Produktivní údržba.


Kontakt

POŠLETE NÁM EMAIL

KONTAKTNÍ INFORMACE

Inovace do firem

INOVACE DO FIREM s.r.o.

Simona Bidlová - Jednatelka

www.inovacedofirem.cz

idf@inovacedofirem.cz

+420 723 689 718

Facebook
LinkedIn