nahrávám...
Nahrávám ...

Školení Produktivní výroba 6 - 9.4.2021 od 8:00 do 12:00 Cena: 4000 kč


Vhodné pro:

Třídenní online vzdělávací program pro manažery, vedoucí pracovníky a směnové vedoucí z oddělení výroby, technologie, údržby, logistiky a kvality.


Cíl:

Školení je zaměřené na důležitost spolupráce vedoucí k vysoké produktivitě výroby. Hlavním úkolem je dodávat výrobky zákazníkovi včas, v požadované kvalitě a ve stanovených nákladech.
Seznámíme vás se zákaznickým přístupem řízení výrobních a obslužných procesů.
Vysvětlíme jak zajistit efektivitu a produktivitu již v rámci projektu a ukážeme, jakým nejčastějším chybám se vyvarovat při předávání projektů do sériové výroby.
Osvojíte si pravidla tvorby bezpečných a produktivních pracovišť.
Naučíte se optimalizovat pracoviště a linky pro zvýšení výkonu a hladkého toku materiálu, které ovlivňuje výši potřebných zásob.
Zdůrazníme důležitost spolupráce výroby, technologie, kvality, údržby a interní logistiky ve věcech nastavení parametrů strojů, pravidla údržby a autonomní údržby strojů, nastavení návozu materiálu a odvozu hotových výrobků,...
Natrénujete si techniky řešení a eskalace problémů pro jejich efektivní řešení.
Provedeme vás vizuálním managementem a měření výkonu výroby.
Nastavením dobré spolupráce výrobních a obslužných pracovníků dokážeme zvýšit produktivitu výroby a využitelnost strojního zařízení o 10 – 20%.
V programu je kladen důraz na důkladné pochopení tématu, které podpoříme množstvím příkladů z realizací našich projektů z firem z různých oborů.
Každý účastník získá dovednosti využitelné pro jeho konkrétní potřeby.


Místo konání:

online


Cena produktu zahrnuje:

Získáte osvědčení o absolvování programu jako doklad získaných dovedností. Pro zajištění kvality školení je délka programu prodloužena z jednodenního prezenčního programu na 12 hodin online, rozděleného do 3 dní ve čtyřhodinových blocích. Tímto krokem předcházíme snížení pozornosti a zvyšujeme schopnost řádného pochopení tématu. Při školení pracujeme s pracovními listy, zpracovanými na míru pro každou společnost, pro vyzkoušení metodiky.


Naše výhody:

Poskytujeme množstevní slevy. Sleva Vám bude automaticky odečtena z ceny.Školení můžete absolvovat také online, stačí zvolit možnost online v přihlášce.
Pokud se chcete účastnit osobně, ale nehodí se Vám termín nebo místo konání, uspořádáme akci ve vaši firmě v termínu po dohodě.


Příhlásit se na Školení Produktivní výroba.


Kontakt

POŠLETE NÁM EMAIL

KONTAKTNÍ INFORMACE

Inovace do firem

INOVACE DO FIREM s.r.o.

Simona Bidlová - Jednatelka

www.inovacedofirem.cz

idf@inovacedofirem.cz

+420 723 689 718

Facebook
LinkedIn