nahrávám...
Nahrávám ...

Workshop Zvýšení OEE v praxi 7 - 11.6.2021 Cena: od 42000 kč


Vhodné pro:

Workshopy pro týmy výroby, technologie, údržby a logistiky.


Cíl:

Zlepšení výkonu výroby během jednoho týdne.

Nejste spokojeni s produktivitou na pracovištích? Řešíte problémy s včasností dodávek, kvalitou nebo prostoji? Pomůžeme Vám s nastavením efektivní organizace práce a uspořádáním pracovišť pro plynulý tok výroby. Workshop plýtvání +5S je zaměřen na organizaci práce a uspořádání pracoviště, vytvoření pracovních návodek a vizaulizaci na pracovišti. Workshop SMED se specializuje na zkrácení času výměny nástrojů s cílem minimalizovat nevýrobní časy a získat tak vyšší flexibitu výroby.

Potřebujete dosáhnout vyšší využitelnosti strojů? Trápí vás poruchy a výpadky strojů? Zvýšíme produktivitu údržby workshopy TPM a KOBETSU KAIZEN. Zhodnotíme vaši aktální situaci, vybereme konkrétní stroj / pracoviště a budeme se zabývat odstraněním ztrát na zařízení, autonomní údržbou, preventivní údržbou a tréninkem zaměstnanců výroby a údržby v péči o stroj, plánování nových strojů, automatiizací a robotizací, kvalitou údržby strojů, bezpečností a životním prostředí, a také týmy zlepšování.

Měníte často plán výroby, bojujete se zásobami? Zlepšíme řízení výroby workshopy optimalizace výrobních dávek a interní logistika. Spočítáme optimální velikosti výrobních dávek a velikosti zásob.
Pokud si nejste jisti výběrem vhodného workshopu zvolte v přihlášce možnost poptávka řešení na míru. Spojíme se s vámi a doporučíme vhodná řešení.
Realizací workshopu zvýšíte výsledek OEE na konkrétním pracovišti.
Workshop je určen pro skupinu 5 – 10 osob.


Místo konání:

Firma objednatele


Cena produktu zahrnuje:

Cena produktu zahrnuje: Využijte výhodné spojení workshopu s celodenním školením zdarma pro účastníky workshopu ( školení není součástí workshopu KOBETSU KAIZEN). Platíte pouze cenu workshopu sníženou o 10% slevy z denní sazby.
Příhlásit se na Workshop Zvýšení OEE v praxi.


Kontakt

POŠLETE NÁM EMAIL

KONTAKTNÍ INFORMACE

Inovace do firem

INOVACE DO FIREM s.r.o.

Simona Bidlová - Jednatelka

www.inovacedofirem.cz

idf@inovacedofirem.cz

+420 723 689 718

Facebook
LinkedIn